Ruch dla zdrowia - to wrocławska firma stworzona z pasji do podróżowania, edukacji i aktywnego spędzania czasu.
Firma składająca się z wykwalifikowanej kadry pedagogicznej z wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnorodnych form pozytywnego i aktywnego spędzania czasu oraz prowadzeniu zajęć ruchowych dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy na kolonie za granicą i w Polsce, które Wasze pociechy zapamiętają na całe życie.
Podczas naszych wyjazdów staramy się zorganizować dzieciom czas tak, aby mogły dobrze się bawić, odpoczywać, zwiedzać i zdobywać nowe doświadczenia. Chcemy współtworzyć dla nich niezapomniane wspomnienia wakacyjne, które zarażą ich naszą pasją do zdobywania świata i aktywnego trybu życia.

Program kolonii i obozów dostosowany jest do wieku uczestników. Uczestnikami naszych obozów są też dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami. Nasza kadra pedagogiczna posiada wykształcenie i doświadczenie w pracy terapeutycznej. Wychowawcami na naszych koloniach są nauczyciele, instruktorzy i animatorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z różnymi grupami.

Organizując kolonie i obozy stawiamy na jakość, a nie ilość. Zależy nam na tym aby ośrodki, które wybieramy posiadały odpowiedni standard i pozwalały na bezpieczny wypoczynek.

Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi firmami zapewniającymi nasz transport i ubezpieczenie.

Wszystkie kolonie i obozy zgłaszane są do Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 855/13/2020.

Na co dzień poza sezonem turystycznym prowadzimy zajęcia ruchowe we Wrocławiu dla dzieci od 3 roku życia stawiając na ich wszechstronny rozwój. Organizujemy wspólne zajęcia ruchowe dla rodziców z dziećmi.

Współpracujemy również z kilkoma przedszkolami na terenie Wrocławia.

Zajmujemy się także organizacją wycieczek szkolnych oraz wyjazdów na zielone szkoły.