CROSS KIDS to bezpieczna formuła zajęć sportowych dla dzieci nastawiona na efekt doskonałej sprawności fizycznej, koordynacji, integracji poprzez świetną zabawę dla Twojego dziecka!  Nasze zajęcia łączą w sobie nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również przekazują wiedzę o działaniu młodego ciała.

Są to zajęcia dla dzieci, które angażują wszystkie partie mięśniowe. Dzięki temu treningowi dziecko wzmocni ciało, wytrzymałość i poprawi koordynację. Cross Kids opiera się na 3 głównych filarach: gimnastyce, wytrzymałości i sile. Cechuje go funkcjonalność, duża intensywność oraz różnorodność ćwiczeń, dzięki czemu nie wpada się w rutynę.

Podczas zajęć uczymy się odpowiedniego ruchu naszego ciała ale również dowiadujemy się dlaczego i jak to działa. Cross KIDS to zajęcia umożliwiające poznanie sportu i ruchu z zupełnie innej strony. Dzięki systematycznym treningom i nauce możemy pracować od najmłodszych lat nad siłą, zręcznością, szybkością, koordynacja ruchową jak i odpowiednią postawą.

Doskonalimy umiejętności nie tylko fizyczne ale również życiowe takie jak wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność osobista, systematyczność czy przestrzeganie zasad.